وبلاگ

بوتاکس چیست؟ بهترین نوع بوتاکس چیست ؟ کلینیک پوست و مو لیا

بوتاکس چیست؟ بهترین نوع بوتاکس چیست ؟ کلینیک پوست و مو لیا

سم بوتولینیوم (botulinum) نوع A بیشتر از یک دهه است که برای درمان میگرن مزمن استفاده می‌شود. تحقیقات نشان می‌دهد که حدود 3 درصد افراد به میگرن نوع مزمن آن را تجربه می‌کنند و این روش تنها برای این افراد توصیه می‌شود. علاوه بر دلیل اصلی استفاده از بوتاکس یعنی فلج کردن عضلات بدن که از چین و چروک جلوگیری می کند، بوتاکس پیشانی مزایا دیگری نیز دارد. دومین مزیت استفاده از بوتاکس پیشانی حفظ زیبایی و جوانی پوست است. اگر می خواهید پوستی جوان تر و شاداب تر داشته باشید و زیبایی آن را دو چندان کنید، می توانید از این بوتاکس پیشانی استفاده کنید. علاوه بر این ها نتایج نشان می دهد بوتاکس پیشانی می تواند اثر بخشی زیادی بر روی افرادی داشته باشد که تعریق زیادی دارند.

  • افرادی که تزریق بوتاکس مو را انجام داده‌اند، می‌توانند زمان طولانی موهایشان را نشویند.
  • شما نتایج زیبایی ناشی از تزریق بوتاکس را پس از چند روز خواهید دید، و این نتایج تا چهار ماه ماندگار خواهند بود.
  • از آنجا که بوتاکس برای همه چین و چروک ها موثر نیست، ابتدا با پزشک مشورت کنید.
  • ابتلا به میگرن وضعیت آزاردهنده‌ای است که می‌تواند گاهی شما را از کار بیاندازد و بر کیفیت زندگی شما اثر منفی داشته باشد.
  • فرایند تزریق بوتاکس حدودا 10 الی 20 دقیقه طول می‌کشد و اثر آن را می‌توان بلافاصله بعد از شروع درمان و اثر نهایی را در یک بازه‌ی زمانی 21 روزه مشاهده کرد.
  • همچنین امکان ایجاد کبودی‌های بسیار خفیف، تورم خیلی جزئی در محل تزریق، سر درد خیلی جزئی و بروز آلرژی جزئی نیز وجود دارد.
  برنامه لوازم آرایشی دانلود کافه بازار

همچنین، می توانید تزریق بوتاکس را به تعداد دفعات دلخواه انجام دهید، یعنی می توانید تزریق بوتاکس را با بودجه ماهانه خود وفق دهید. با در میان گذاشتن اهداف نهایی خود با یک متخصص، دوره درمانی به شما توصیه خواهد شد که متناسب با نیازهای شما باشد. مطمئناً هر وقت با استفاده از سوزن مادهای به بدن شما تزریق کنند، احساس درد خواهید داشت. با این حال، مطمئن باشید که سوزن های استفاده شده برای تزریق بوتاکس خیلی نازک هستند که باعث می‌شود درد آن هم تا حد خیلی زیادی کاهش پیدا کند.

از بوتاکس برای چه نقاطی از صورت می‌توان استفاده کرد؟

شما با استفاده از تزریق بوتاکس صورت می توانید به این هدف دست پیدا کنید. پس اگر جوانی ابدی آرزوی شما هم است، می توانید به کمک روش بوتاکس، به این هدف دست پیدا کنید. با این حال، تایید این که بوتاکس برای کاربردهای خارج از برچسب (بدون مجوز) ایمن و موثر است، نیاز به تحقیقات بیشتری دارد. دانشمندان همچنین باید روش‌های مناسب برای ارائه درمان در هر مورد را ایجاد کنند. در مواردی ممکن است با تزریق بوتاکس واکنش‌های کولینرژیک در بدن فرد رخ دهند که معمولا به‌صورت خشکی دهان یا خشکی چشم بروز می‌یابند.

پرپشت کردن ابرو در یک هفته، راهکار های خانگی برای پرپشت شدن ابرو ها

استفاده از سم بوتولینوم برای کاربردهای زیبایی نخستین مرتبه در سال  ۱۹۸۰میلادی توسط یک پزشک کانادایی کشف شد. این پزشک به‌طور اتفاقی کشف کرد بیمارانی که برای موارد درمانی مورد تزریق بوتاکس قرار گرفته‌‌اند، خطوط اخم‌ آن‌ها نیز از بین رفته است. بهتر است بدانید که تزریق بوتاکس میگرن با تزریق بوتاکس زیبایی متفاوت است و از آنجایی که تزریقات در مناطق متفاوتی از سر و گردن انجام می‌شود، معمولا تاثیری بر چین و چروک‌های شما نخواهد داشت.

  معتبرترین موسسه مهاجرت کاری، سرمایه گذاری و تحصیلی علاالدین مهاجر علاالدین مهاجر | do-tourism

شاید از خود بپرسید مواد بوتاکس مو چیست؟ در پاسخ باید بگوییم که ترکیبات و مواد بوتاکس مو بیشتر طبیعی است و حاوی فرمالدهید یا پارابن نیست. باید توجه داشته باشید که تزریق‌های متعدد در نواحی موردنظر از طریق سوزن‌های ریزی انجام می‌شود که اندکی درد و ناراحتی را برای شما ایجاد می‌کند. با این وجود، استفاده از کیسه یخ روی سر و نواحی موردنظر، حداقل تا نیم ساعت بعد از تزریق احساس درد را کمتر می‌کند. مدت زمان متوسط ​​بوتاکس برای گلابلا (خطوط بین ابروها)، پیشانی و پنجه کلاغی‌های جانبی، تقریباً سه تا چهار ماه است. همچنین برخی عوامل خاص وجود دارد که ممکن است بوتاکس را سریع‌تر محو کند.