وبلاگ

21 مدل آرایش صورت جدید و جذاب دخترانه 2023 ساتیشو

21 مدل آرایش صورت جدید و جذاب دخترانه 2023 ساتیشو

اما اگر در گروه مبتدیان قرار می‌گیرید، خط چشم مدادی برای شما بهترین گزینه خواهد بود. برای کشیدن خط چشم باید به فرم چشمانتان دقت کنید، برای چشمان گرد باید خط چشم را از وسط پلک شروع کرده و بسته به سلیقه خود به انتهای مژه برسانید. اگر می‌خواید چشمانتان کمی درشتبه نظر برسد، خط چشم را از گوشه داخلی به سمت بیرون بکشید.

  • هنگام استفاده از کرم پودر دهانتان را باز کنید تا قسمت گردن قشنگ آرایش شود و خطی باقی نماند.دو رنگ کرم پودر را همیشه دم دست داشته باشید.
  • در آرایش اسموکی، تمرکز روی چشم ها می باشد و از سایه های تیره شاینی یا مات و رژ لب هم کمرنگ و ملایم یا اصطلاحا نود استفاده می شود.
  • در مکان های رسمی و محل کار، بهتر است از آرایش های سبک و ملایم مانند سبک آرایش نود و اروپایی استفاده کنید.
  • با خودتان چند عکس از مدل های آرایشی که مورد قبول تان است را نزد آرایشگر ببرید.
  • برس را به سایه چشم روشن زده و اضافی آن را گرفته و روی کل پلک (خط مژه تا بالای چین پلک) بکشید.

در این مدل آرایش، از رنگ های مات و نزدیک به رنگ پوست مانند کالباسی، صورتی کمرنگ، قهوه ای روشن، بژ و هر رنگی که به تناژ طبیعی پوست نزدیک است استفاده می شود. انجام آرایش نود، گرمای خاصی به چهره شما می بخشد و سبب جذاب و شیک به نظر رسیدن صورت خواهد شد. این مجموعه، شامل انواع لوازم آرایشی برای آرایش صورت، چشم، ابرو، لب، بدن، ناخن و به طور کل مجموعه ای مجهز از ابزارهای آرایشی است.

  صفحه اصلی زیبارو فروش عمده لوازم آرایشی و بهداشتی

فاندیشن در آرایش چیست؟

مدل‌های جدید آرایش پاییز ۲۰۲۰ و زمستان ۲۰۲۱ مملو است از آرایش مژه‌ی سنگین و چشم‌های پر از ریمل. ریمل‌های رنگی از رنگ‌های سبز و آبی تا صورتی ملایم و حتی کرم شیری کمک می‌کنند یک آرایش کاملا خاص و متفاوت بسازید. اگر از سال‌های قبل یک ریمل رنگی به یادگار دارید که احتمالا تا الان فاسد شده است، بهتر است آن را دور بیندازید و با یک ریمل رنگی جدید جایگزین کنید! بله، ریمل‌های رنگی یک بار دیگر به مدل آرایش مد روز بازگشته‌اند. اگر می‌خواهید یک آرایش متفاوت و خاص داشته باشید می‌توانید میزان بیشتری سایه چشم اکلیلی به کار ببرید.

شکل دهی به چشم با خط چشم

سعی کنید با آرایش و پف موها و ریزش ان گوش‌های بزرگ را بپوشانید. به دنبال روش هایی باشید که تا بحال روی صورت تان امتحان نکرده اید. شاید تکنیک های جدید به صورت شما بیشتر بیاید و تغییرات اساسی به چهره تان دهد. از آنجا که آرایش صورت تان باید یک روز کامل روی صورت تان بنشیند، از آرایشگرتان بخواهید تا از بهترین لوازم آرایش استفاده کند تا دوام بالاتری داشته باشد. پنکیک یکی از لوازم تثبیت کننده ی آرایش می‌باشد که مانع از ایجاد چربی بر روی پوست صورت نیز می‌شود.

کوشن بی بی کرم اویوا Oivaa Paris قارچی

برنزه کننده می تواند به تنهایی یا با کمی رژگونه استفاده شود تا ظاهری برنزه تر ایجاد کند. همچنین می توانید به جای برنزه کننده، مستقیما رژگونه استفاده کنید. برنزه کننده را با یک براش آرایشی نرم با موهای کوتاه روی پوست بزنید. برای رفع تندی رنگ برنزه کننده، آن را با کمی پودر مات محو کنید.

  برنامه لوازم آرایشی دانلود کافه بازار